Login:     Hasło:    

O firmie

 

             Firma KTADEX S.C powstała w 1985r. Początkowo zajmowała się serwisowaniem samochodów. Obecnie zajmuje się również sprzedażą części do wszystkich modeli Skody oraz Seata i Volkswagena. Przez wiele lat odnotowywaliśmy  ciągły rozwój, nabieraliśmy doświadczenia i zdobywaliśmy zaufanie klientów.
           
Branża motoryzacyjna ciągle sie rozwijała ,co wymagało od nas ciągłego poszerzania umiejętnosci serwisowych, pogłębiania wiedzy teoretycznej oraz zwiększania wyposażenia w obu działach naszej firmy. W ten sposób powiększył się nie tylko zakres wykonywanych usług, ale również została wzbogocona nasza oferta sklepowa. Wkrótce stalismy sie  jedną z największych i najbardziej znanych firm specjalizujących sie w marce SKODA w województwie kujawsko-pomorskim. W marcu 2006r poszerzyliśmy swoją ofertę o części do samochodów marki Volkswagen i Seat. Oddajemy do Państwa dyspozycji wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, nowoczesne zaplecze techniczne oraz szeroką gamę części i akcesoriów samochodowych

 

 
UZUPEŁNIANIE KLIMATYZACJI

 Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu 2011r zakupiliśmy najnowsze urządzenie do obsługi samochodowej klimatyzacji  stację Valeo Clim Fill Auto. Dzięki czemu  możemy świadczyć dla Państwa usługi o najwyższym standardzie. Urządzenie ClimFill Auto zostało skonstruowane w odpowiedzi na aktualne wymagania europejskich specjalistów A/C.

Serwisując klimatyzacje urządzenie przeprowadza próbę szczelności oraz uzupełnia układ odpowiednią ilością czynnika chłodzącego. Dzieki odgrzybianiu zostaną usuniete nieprzyjemne zapachy. Na zakończenie każdy klient otrzymuje wydruk z parametrami poszczególnych etapów serwisu klimatyzacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do końca lipca w promocyjnych cenach. Więcej informacji w dziale Promocje

 

 

ETKA 7

Z myślą o naszych najbardziej wymagających klientach zakupiliśmy specjalistyczny program komputerowy, używany w autoryzowanych serwisach samochodów grupy volkswagen - ETKA. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie i bezbłędnie wskazać na usytuowanie części w układzie, kolejność w montażu, numer fabryczny i nazwę każdego podzespołu. Ponadto znajdziemy tam dokładne spisy wszystkich typów silników skrzyń biegów, listy wyposażeń dodatkowych oraz rodzaje lakierów, podkładów itp. Etka umożliwia też powiększenie schematów na monitorze bez względu na to czy są to elementy silnika, blacharki, zawieszenia i wydrukowania ich, dzięki czemu możemy w sposób łatwy i szybki pomóc naszym klientom we własnych naprawach.

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

Hołdujemy zasadzie: „Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych rodzicach, ale wypożyczyliśmy od naszych dzieci” .

Oleje przepracowane:
Rozwój maszyn i urządzeń technicznych a także motoryzacji, spowodował nasilenie szeregu negatywnych zjawisk. Jednym z nich jest zwiększenie ilości olejów (silnikowych i przekładniowych) wycofanych z użycia na skutek utraty zdolności eksploatacyjnych. Pozbywanie się ich, poprzez wylewanie wprost do otoczenia, jest zagrożeniem dla środowiska oraz zdrowia ludzi i zwierząt. Względy ekologiczne nakazują zbieranie olejów przepracowanych oraz ich kontrolowaną utylizację w sposób jak najmniej szkodliwy dla środowiska naturalnego.

Zużute akumulatory:
Zużyte akumulatory są odpadami szczególnie szkodliwymi dla środowiska. Pochodzą z nich: 
ołów i jego związki, kwas siarkowy, uszczelniające pasty, zawierające m.in. związki metali ciężkich,  tworzywa sztuczne, przede wszystkim polipropylen i ebonit. W związku z tak znacznym nagromadzeniem tych substancji w zużytych akumulatorach, konieczne jest tworzenie systemów zbiórki i recyklingu akumulatorów. Tak, aby podczas produkcji nowych urządzeń w możliwie wysokim stopniu wykorzystywać surowce pochodzące z recyklingu. Zgodnie z Art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 11 maja 2001 r. o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami, punkty sprzedaży detalicznej przy sprzedaży nowego akumulatora są zobowiązane do odbioru od kupującego zużytego akumulatora.

ANKIETA
Skąd dowiedziałes się o KTADEX


Głosów: 879
Wyniki ankiety
NEWSLETTER
Jeśli chcą Państwo być informowani o nowościach i promocjach, prosimy zapisać się do newsletter'a.

E-mail:
Webmaster - ITB Vega
© KTADEX, Oferujemy: części do Skody, części do Seata, części do VW.
Oferujemy usługi serwisowe do wyżej wymienionych marek.